Курси тестувальника ПЗ в Києві Навчання QA 【Інтелект】

Ще один варіант розвитку – горизонтальний, який передбачає зростання спеціаліста в одному з вужчих напрямків. Наприклад, закінчивши курси QA engineer, людина згодом може перекваліфікуватися на тестувальника юзабіліті, безпеки чи продуктивності. Програма курсу для тих, хто хоче стати професіоналом у сфері тестування ПЗ та ефективно вирішувати поставлені завдання. Я надаю свою згоду на обробку персональних даних згідно з цією Політикою конфіденційності.

QA інженер – це та спеціальність, яка користується значним попитом в ІТ-індустрії. Цей факт зумовлений об’єктивними причинами. Через тотальну комп’ютеризацію усіх галузей життя сфера ІТ активно розвивається. Відповідно зростає і кількість продуктів, які з’являються на ринку.

Тестування П3 З працевлаштуванням

Робота в команді, можливість попробувати свої навички на реальному проекті за методологією Scrum – все це дало змогу мені здобути гарний досвід в сфері ІТ. Викладання ведеться на доступному рівні, багато уваги приділяється деталям. Це дає можливість студентам робити свої перші кроки в ІТ навіть без попередньої профільної освіти. Інженер з більш ніж шістьма роками досвіду роботи в сфері Автоматизації. Розробляє сценарії для покриття багаторівневих аплікацій використовуючи різні платформи і методики тестування.

Навички тестування будуть перевагою для подальшого розвитку в напрямі бізнес-аналізу / проєктного менеджменту чи програмування. Усвідомлюєш свої цілі та мотивацію для проходження курсу. Багаж найнеобхідніших знань та відчуття першого практичного досвіду. Тестувальники (тестери) – це люди, завданням яких є виявити “баги” у програмному забезпеченні та скласти технічне завдання по виконаній роботі. Програма курсу базується на світових стандартах якості IEEE та допомагає підготуватись до сертифікації ISTQB. Наші випускники починали роботу тест інженера у віці після 40-ка років.

онлайн навчання

На заняттях ми освоїмо усі підходи автоматизації веб- додатків за допомогою популярного інструменту Selenium WebDriver. Професія QA інженер (тестер) – найбільш перспективна (після програміста) в сфері інформаційних технологій. Звичайно, ви можете зв’язатися з викладачем у будь-який денний час і, по можливості, він вам відповість. Враховуйте, що наші викладачі – це практикуючі фахівці, які працюють у компаніях.

курси тестувальника ціна

Але у них залишаються здобуті знання та навички, які вони в інший спосіб застосовують у своєму житті, з користю. Які вікові обмеження для роботи тест інженером? Усі обмеження сидять у наших головах. Все, що є потрібним для навчання новій професії, це твоє бажання вчитися та працювати. Оплата за курси вартістю до/або 3000 грн вноситься повністю (розділу оплати на 2 частини немає).

Навчаєшся

Вже тоді ми випускали перших програмістів, веб-дизайнерів та інших IT-фахівців. Сьогодні ми надаємо учням навички, яких потребують роботодавці та сучасний бізнес — жодної сухої теорії та «води». Роботодавцям не потрібні ваші знання — їм потрібна компетенція у вирішенні робочих завдань та налаштування бізнес-процесів.

курси тестувальника ціна

Наші тренери розроблять експлюзивний курс під Ваші задачі. Повторне безкоштовне проходження курсу у випадку, якщо вам це потрібно. Ми не надаємо послуги громадянам країни агресора, а також тим, хто підтримує їхню політику.

Чому саме QA Academy?

За 8 років роботи на ринку IT-освіти в центрі з’їли 7 тонн печива, написали 55 тисяч баг-репортів і працевлаштували 70% студентів. Кожен курс читає окрема група тренерів. Школа акредитована для підготовки до міжнародного іспиту ISTQB. Спікерки курсу — тімлід IT-компанії SoftServe Наталія Попелишко та засновниця школи англійської Theteacherss Катерина Дячинська. Спеціаліст з багаторічним досвідом, працював в таких компаніях як SoftServe, Luxoft, Ciklum.

  • Онлайн заявка дозволяє попередньо забронювати місце в групі.
  • Вчитися в Mate непросто, це ніби ходити на роботу.
  • Для роботи тестувальника важливі сконцентрованість та увага до дрібних деталей, однак це компенсується низьким порогом входження до сфери ІТ та гідною зарплатнею.
  • Крутий колектив, можливість поставити будь-яке питання та підтримка на всіх етапах навчання дуже надихнули мене.
  • Вже тоді ми випускали перших програмістів, веб-дизайнерів та інших IT-фахівців.

Ти отримуєш постійний загруз, усе інтенсивно, щоранку я маю прокидатися та вчитися. Усе було дуже весело та структуровано. Думаю, що великою перевагою Mate є саме структурованість і логічність усіх процесів. Цікавлюся трансгуманізмом та допомагаю людям знаходити себе в QA, а не заробітках на чужині. In Javascript Automation we trust.

Безкоштовні заняття з англійської для студентів QA повного дня

Вже як рік я закінчив курс Front-End в команді Mate academy. Із перших уроків я зрозумів, що мене навчають професіонали із великим досвідом. Під час навчання я працював над різними цікавими проектами під керівництвом свого тренера.

курси тестувальника ціна

Спочатку навіть не вірила, що пройду туди — але переживання були марні. Я потрапила в Mate academy і не пройшло й півроку, як мене вже запросили на стажування в ІТ компанію. Крутий колектив, можливість поставити будь-яке питання та підтримка на всіх етапах навчання дуже надихнули мене. Я впевнена, що сама давно б здалася, особливо при пошуку першої роботи. Здійснення менторської підтримки протягом усього курсу. Чіткі і повні відповіді на запитання, що виникатимуть протягом проходження курсу, а також розбір та аналіз складнощів, які можуть виникати під час виконання домашніх завдань.